Yerinde Koltuk Yıkama

yerinde-koltuk-yikama

Koltuklarda zamanla oluşan leke ve kirleri profesyonel makinalar ve solüsyonlarla yıkamaktayız. Yıkama tekniklerimiz ile koltuk kumaşınızı ilk haline çok yakın bir temizliğe kavuşturuyoruz. Kullandığımız makine ve solüsyonlar piyasanın en iyilerindendir. Ayrıca bu malzemeler asla insan ve doğaya zarar vermemektedir. Ev, ofis koltuğu yıkandıktan sonra kuruması hava şartlarına bağlı olarak 6-8 saat arasında değişmektedir.

Yerinde Yatak Yıkama

Yatak Yıkama sadece yatağın yatılan yüzü olarak değil, hem yatılan yüzü hem arka (bazaya denk gelen) yüz olarak yapılmaktadır. Yatağın yan kısmındaki yüzeyler de ilaçlı su ve elektrikli Fırçalama makinesi ile yapılmaktadır. İlk önce yatağın üstü kuru yer kalmayacak şekilde ilaçlı suyla ıslatılır. Lekeler varsa lekeli bölgelere biraz fazla ilaçlı su basılır ve elektrikli Fırçalama ile fırçalama işlemi yapılır. Ardından duru su ile durulama yapılır ve bütün su vakumlu makine ile çekilir.

Yerinde Halı Yıkama

Yerinde halı yıkama profesyonel derinlemesine temizleme sağlayan kuru köpük ve yine koltuk yıkamada kullanılan elektrikli fırçalama makinesinin büyüğü ile yapılmaktadır. İlk önce halının üzeri köpükleniyor. Köpükleme işleminin ardından vakumlama makinesi ile ilk önce duru su ile durulanıyor. Durulama işleminin ardından su ve köpük vakumlanarak yıkama işlemi tamamlanmış oluyor. Kuruması yaklaşık 3-6 saat arasında sürmektedir. Yatak başucu eğer kumaş ise onun da yıkama işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Yerinde Oto Koltuğu Yıkama

Araç koltuk yıkama işlemi ilaçlı suyun koltuklara, koltukların yan taraflarına, alt döşemelere ve istek üzerine tavana ve bagaj içerisine püskürterek yapılmaktadır. İlaçlı suyun püskürtülmesinden sonra koltuk yıkamada kullandığımız fırçalama makinesi ile fırçalama yapılmaktadır. Ardından duru su ile durulama ve suyun çektirme işlemi yapılmaktadır. Kuruma süresi 3-6 saattir.