Starwax Yıkama

Ev – ofis koltuğu yıkandıktan sonra kuruması hava şartlarına bağlı olarak 6-8 saat arasında değişmektedir.
Hizmetlerimiz:
-Yerinde koltuk yıkama
-Yerinde yatak yıkama
-Yerinde halı yıkama
-Yerinde oto koltuğu yıkama
Yerinde yatak yıkama: Yatak Yıkama sadece yatağın yatılan yüzü olarak değil, hem yatılan yüzü hem arka (bazaya denk gelen) yüz olarak yapılmaktadır. Yatağın yan kısmındaki yüzeyler de ilaçlı su ve elektrikli Fırçalama makinesi ile yapılmaktadır. İlk önce yatağın üstü kuru yer kalmayacak şekilde ilaçlı suyla ıslatılır. Lekeler varsa lekeli bölgelere biraz fazla ilaçlı su basılır ve elektrikli Fırçalama ile fırçalama işlemi yapılır. Ardından duru su ile durulama yapılır ve bütün su vakumlu makine ile çekilir.
Yerinde halı yıkama: Yerinde halı yıkama profesyonel derinlemesine temizleme sağlayan kuru köpük ve yine koltuk yıkamada kullanılan elektrikli Fırçalama makinesinin büyüğü ile yapılmaktadır. İlk önce halının üzeri köpükleniyor. Köpükleme işleminin ardından vakumlama makinesi ile ilk önce duru su ile durulanıyor. Durulama işleminin ardından su ve köpük vakumlanarak yıkama işlemi tamamlanmış oluyor. Kuruması yaklaşık 3-6 saat arasında sürmektedir.
Not: Yatak başucu eğer kumaş ise onun da yıkama işlemini gerçekleştirmekteyiz.
Araç koltuk yıkama: Araç koltuk yıkama işlemi ilaçlı suyun koltuklara, koltukların yan taraflarına, alt döşemelere ve istek üzerine tavana ve bagaj içerisine püskürterek yapılmaktadır. İlaçlı suyun püskürtülmesinden sonra koltuk yıkamada kullandığımız fırçalama makinesi ile fırçalama yapılmaktadır. Ardından duru su ile durulama ve suyun çektirme işlemi yapılmaktadır. Kuruma süresi 3-6 saattir.
NOT: KULLANILAN SOLÜSYONLAR ÇEVREYE VE İNSAN SAĞLIĞINA ZARAR VERMEMEKTEDİR. DERİ KOLTUKLAR MAKİNA İLE YIKANMAMAKTADIR.GERİ KALAN BÜTÜN KUMAŞ TÜRLERİ LEKENİN ZORLUĞUNA GÖRE VE KUMAŞ TÜRÜNE GÖRE UYGUN EKİPMAN İLE TEMİZLENİZ.